AfterSchool - Taxe și pachete educaționale

A. Afterschool:

-Taxă lunară + masa ( în caz de absență se scade prețul meniului de mâncare, cu mențiunea că se anunță până in ora 13.00 pentru urmatoarea zi lucratoare)

* program 10:30- 18:00

* meniul este compus din prânz ( fel 1, fel 2, legume proaspete) și gustarea de după- amiază.

B. Before & After School inclus:

-Taxă lunară + masa ( în caz de absență se scade prețul meniului de mâncare, cu mențiunea că se anunță până în ora 13.00 pentru urmatoarea zi lucrătoare)

* program 7:30- 18:00

* include costul transportului pentru dus și adus către/ de la școală

* meniul este compus din prânz ( fel 1, fel 2, legume proaspete)  si o gustare

REDUCERI :

* pentru frați se acordă un discount de 10% la al doilea contract

* pentru grupuri de minim 5 copii din aceeași clasă se acordă câte un discount de 5% pentru 3 luni

* pentru grupuri de minim 10 copii din aceeași clasă se acordă câte un discount de 10% pentru 3 luni

Activități gratuite incluse

*  Aceste activități se desfășoară dupa intervalul de studiu.

Luni

Introducere în tema săptămânii, curiozități și storrytelling.

Marți

Ateliere creative: arts & crafts, modelaj și multe altele.

Miercuri

Atelier de pictură.

Joi

Muzică/ Mișcare/ Joc - > Disco Party

Vineri

Clubul de lectură + Movie Time (la retroproiector) - 30 de minute la sfarșitul programului.

În cazul în care vremea permite, între intervalul de studiu și activitățile de mai sus, cei mici petrec între 1:30 și 2 ore timp de calitate în aer liber.

Like & Share: