Vino în echipa noastră de profesioniști

Posturi disponibile

Învățătoare / Învățător

Căutăm o persoană deciată pentru a se alătura echipei noastre. Candidatul ideal va avea o diplomă de licență în educație sau o calificare echivalentă și va avea experiență de predare cu copiii de vârstă școlară.

Responsabilitățile includ, dar nu se limitează la:

- Planificarea și implementarea programelor de învătare pentru copiii de vârstă școlară;
- Crearea unui mediu de învățare sigur și propice pentru toți elevii;
- Colaborarea cu părinții și colegii pentru a asigura succesul academic al elevilor;
- Monitorizarea progresului elevilor și furnizarea de feedback constructiv;
- Participarea la întâlniri de planificare și dezvoltare profesională.

Candidatul ideal va fi o persoană energică și creativă, cu abilități excelente de comunicare și organizare. Va fi capabil să creeze un mediu de invatare stimulativ și să se adapteze nevoilor individuale ale fiecărui elev. De asemenea, va fi pasionat de educație și va fi motivat sa iși îmbunătățească în mod constant abilitățile de predare.

Oferim un pachet de beneficii atractiv, inclusiv:

• salariu competitiv
  • masă inclusă
  • concediu plătit
  • posibilități de dezvoltare profesională și avansare în carieră
  • un mediu de lucru prietenos și care încurajează performanța

Pentru a aplica vă rugăm sa ne trimiteți CV-ul și o scrisoare de intenție. Vă mulțumim pentru interesul dumneavoastră de a face parte din echipa noastră de învățători!

Învățătoare / Învățător - interval de studiu AfterSchool

Căutăm o persoană dedicată pentru a se alătura echipei noastre. Candidatul ideal va avea o diplomă de licență în educație sau o calificare echivalentă și va avea experiență de predare cu copiii de vârstă școlară.

Responsabilitățile includ, dar nu se limitează la:

- Oferire suport pentru efectuarea temelor - interval de studiu 2 ore ;

- Crearea unui mediu de învățare sigur și propice pentru toți elevii;

- Monitorizarea progresului elevilor și furnizarea de feedback constructiv;

Oferim un pachet de beneficii atractiv, inclusiv:

- salariu competitiv

- masă inclusă

- un mediu de lucru prietenos și care încurajează performanța

Educator  AfterSchool

Suntem în căutarea unei persoane pasionate de educația și dezvoltarea copiilor pentru a se alătura echipei noastre ca îngrijitoare grădiniță și AfterSchool. Dacă ești o persoană energică, creativă și iubitoare de copii, aceasta poziție este perfectă pentru tine!

Ce vei face:

-Supraveghezi și îngrijești copiii în timpul programului de AfterSchool;

-Organizezi activități educative și recreative potrivite vârstei copiilor;

-Promovezi dezvoltarea socială, emoțională și intelectuală a copiilor prin intermediul jocurilor și activităților interactive;

-Colaborezi cu parinții pentru a asigura o comunicare eficientă și pentru a raspunde nevoilor individuale ale copiilor;

-Asiguri un mediu sigur și curat pentru copii, respectând toate regulile de igienă și siguranță;

-Monitorizezi progresul copiilor și raportezi părinților evoluția acestora.

Ce oferim:

-Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și prietenos, alături de o echipă dedicată;

-Posibilitatea de a contribui la dezvoltarea și formarea copiilor in primii ani de viață;

-Training și suport continuu pentru a-ți dezvolta abilitățile profesionale;

-Salariu competitiv și beneficii suplimentare;

-Oportunitatea de a crea legături puternice cu copiii și familiile acestora.

Cerințe:

-Experiența anterioară în îngrijirea copiilor este un avantaj;

-Abilități excelente de comunicare și relaționare cu copiii și părinții;

-Pasiune pentru educația și dezvoltarea copiilor;

-Atenție la detalii și capacitatea de a gestiona mai multe sarcini simultan;

-Flexibilitate în program și disponibilitate pentru a lucra în timpul săptămânii

Daca ești o persoană dedicată, responsabilă și iți dorești să faci o diferență în viața copiilor, te așteptăm să aplici pentru poziția de Educator AfterSchool.

Alătură-te echipei noastre și fii parte din procesul de formare a viitorului!

Personal curățenie

Suntem în căutarea unei persoane motivate și responsabile pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ești o persoană organizată, atentă la detalii și pasionată de curățenie, acesta este locul potrivit pentru tine!

Responsabilități:

- Efectuarea curățeniei generale în clase, spații comune și alte zone desemnate;

- Curățarea și dezinfectarea suprafețelor, inclusiv mobilier, podele și geamuri;

- Colectarea și eliminarea deșeurilor în mod corespunzător;

- Servirea copiilor în sala de mese (mic dejun, gustare, masa de prânz)

- Întreținerea și curățarea echipamentelor de curățenie;

- Asigurarea unui mediu curat și sigur pentru angajați și copii;

- Comunicarea eficientă cu echipa pentru a asigura o coordonare optimă a activităților de curățenie.

Cerințe:

• Abilitatea de a lucra într-un ritm rapid și de a respecta termenele limită;
  • Atenție la detalii și capacitatea de a identifica și rezolva problemele de curățenie;
  • Abilități bune de comunicare și cooperare în echipă;
  • Flexibilitate în programul de lucru și disponibilitatea de a lucra în weekend sau în timpul sărbătorilor;
  • Capacitatea de a respecta regulile de siguranță și de a utiliza corect echipamentele de protecție;
  • Experiența anterioară în domeniul curățeniei reprezintă un avantaj.

Beneficii:

• Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și plăcut;
  • Posibilitatea de a învăța și de a dezvolta abilități noi;
  • Salariu competitiv și beneficii suplimentare;
  • Oportunități de avansare în cadrul companiei;
  • Program flexibil de lucru;
  • Mediu de lucru sigur și respectuos.

Dacă ești o persoană dedicată, cu o atitudine pozitivă și dornică să faci parte dintr-o echipă de succes, te încurajăm să aplici pentru acest post. Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!